Captain Marvel: Film zřejmě vytvoří chybu v Marvelovském filmovém universu

Jakou?

Marvel se hodně snaží, aby na sebe jeho filmy a seriály navazovaly a neobjevovalo se příliš chyb. Ale samozřejmě s tak velkým universem se tomu úplně vyhnout nedá.

A zdá se, že film Captain Marvel (premiéra 7. března 2019) mírně naruší dějové linky vytvořené předchozími projekty.

V Avengers (2012) z úst Nicka Furyho (Samuel L. Jackson) zaznělo něco ve stylu, že se S.H.I.E.L.D. zatím nesetkal s mimozemským životem, tím pádem příchod Thora (Chris Hemsworth) byl něčím zlomovým a nečekaným.

Nicméně, Captain Marvel se bude odehrávat v devadesátých letech minulého století, tedy dlouho před prvním filmem Thor (2011).

A z upoutávek je jasné, že na Zemi v Captain Marvel přijdou minimálně dva národy mimozemšťanů a to Kree a Skrullové. Něco takového samozřejmě S.H.I.E.L.D.u uniknout nemohlo.

Tím pádem musela tahle špionážní organizace o mimozemských civilizacích vědět už v devadesátých let, takže je otázkou, proč Fury po nějakých dvaceti letech tvrdil opak.

Je tu několik možností, buďto se Marvel rozhodl pozměnit časovou kontinuitu záměrně, případně jde omyl (což je ale nepravděpodobné), případně Nick Fury z nějakého důvodu v Avengers lhal.

Těžko říct, která možnost platí a je klidně možné, že se na to odpověď nedozvíme a Marvel bude dělat mrtvého brouka.


Zdroj: ScreenRant
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat