Avengers: Infinity War - O kom se Fury a Hillová bavili v potitulkové scéně?

O kom byla řeč?

V potitulkové scéně v Avengers: Infinity War (2018) se Maria Hill (Cobie Smulder) a Nick Fury (Samuel L. Jackson) bavili o tom, že jedou za Kleinem. To sice nestihli, protože se změnili v prach, ale samozřejmě se někteří začali ptát, na to, kdo je onen muž, kterého zmínili.

Jedná se o Camerona Kleina, což je řadový technický agent S.H.I.E.L.D.u., kterého jsme viděli Captain America: Návrat prvního Avengera (2014) a Avengers: Age of Ultron (2015).

Postavu ztvárnil Aaron Himelstein a nešlo o velkou roli. Je tak otázkou, proč se Nick a Fury bavili právě o něm.

Dá se tušit, že to naznačuje jeho návrat v Avengers: Endgame, kde by mohl mít víc prostoru. Proč jinak by jinak padlo jeho jméno? Scenáristé mohli vybrat nějakého jiného proslulejšího agenta a známe Marvel, u něj nejsou podobné detaily jen o náhodě, obvykle má vše dobře promyšlené.

Po Thanosově lusknutí prstu je určitě zoufalý nedostatek zaměstnanců S.H.I.E.L.D.u a tak by dávalo smysl, že by se i agentům, kteří v minulosti fungovali na pozadí, dostalo více pozornosti.

Zda to platí i pro Kleina, to se dozvíme 25. dubna 2019.
This is Cameron Klein. He's the guy Fury and Hill were supposed to meet during the post-credit scene from IW. So, unless he's dusted, I think he's gonna have a role in Endgame. from r/marvelstudios
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat