Fotka z natáčení Avengers 4 je velmi zaprášená a vznikne film o týmu Spider-Manovských záporáků Sinister Six?

Co se asi děje?

Aktuálně skončily dotáčky čtvrtých Avengers a teď se film dostane do postprodukce, aby byl 25. dubna 2019 připraven vrazit do kina v plné síle.

Můžeme tak očekávat, že se budou postupně vynořovat další a další materiály. Jeden tu máme, jde o snímek z natáčení v Atlantě.

SOUVISEJÍCÍ: AVENGERS 4 JSOU DOTOČENI

Bohužel z fotky nezjistíme nic moc o příběhu, ale zdá se, že šlo o natáčení nějaké akčního momentu, během kterého došlo k explozi nebo požáru. Objevují se názory, že jde o nepokoje spojené s lusknutím prsty, ale to jisté není.

Avengers 4 filming in Atlanta! from r/marvelstudios

Objeví se Sinister Six?

Už dlouhou dobu se mluví o filmu Sinister Six, což je tým záporáků, kteří spojí své síly, aby porazili Spider-Mana. V poslední době ale bylo ticho po pěšině a nebylo jasné, zda se komiksovky dočkáme. Je pořád v plánu? Co na to scenárista Drew Goddard:

"Kdoví, mohlo by to spatřit světlo dne. Je to zábavné, zažil jsem spoustu nejistoty v případě mnoha různých studií. Mezi MGM a Sony a Foxem. V určité chvíli si začnete uvědomovat, 'Oh, je to prostě nestálý byznys,' a snažíte se zůstat na palubě, když se loď kolébá sem a tam."

Nezní to, že by se měly kamery rozjet v blízké budoucnosti. Zřejmě byl film odložen na neurčito a nejsou jasné plány toho, kdy by se na něm mělo začít pracovat. Na druhou stranu, úspěch Venoma by mohl studio Sony nakopnout k tomu, aby dala Sinister Six šanci.

Zdroj: THR
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat