Údajně se chystá sólovka Hawkeye. Ale možná ne s Jeremy Rennerem

Cože?

Pokud jde o původní členy týmu Avengers, tak na svůj film čekají ještě Black Widow (na její sólovce se údajně pracuje) a Hawkeye.

Podle nových (nepotvrzených) informací by se ale i lukostřelec, kterého aktuálně ztvárňuje Jeremy Renner, měl v budoucnu dočkat vlastního dobrodružství a to už možná během následující filmové fáze. Nicméně se mluví o tom, že by ho už nemusel hrát Jeremy Renner, ale někdo jiný.

Vychází se z prohlášení šéfa Marvel Studios Kevina Feigea o tom, že se chystají i nové inkarnace hrdinů, které už známe a mnozí věří, že se to týká i Hawkeye.

Ovšem, nemusí to automaticky znamenat, že Hawkeye bude ztvárňovat někdo jiný, je klidně možné, že šlo o narážku na jeho další identitu jménem Ronin. Případně se může jednat o to, že by na plátna byl přiveden někdo z dalších superhrdinů, kteří si říkají Hawkeye a to Wyatt McDonald nebo Kate Bishop.

Kate by dávala smysl s ohledem na to, že Marvel chce v budoucnu dávat více prostoru ženám. Ale upřímně řečeno, neočekávám, že Marvel potvrdí vznik sólovky Hawkeye v blízké budoucnosti. Věřím, že se nejdříve zaměří na jiné hrdiny.

Na Hawkeye se ale určitě můžeme těšit 2. května 2019 ve čtvrtých Avengers.

Zdroj: MCU Cosmic
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat