Fotka z natáčení Deadpoola 2, na které je představitel Cablea a další překvapivý host

Kdo?

Deadpool 2 se vesele natáčí a tak si můžeme užít další fotografii z placu. Tentokrát velmi zajímavou. Ne snad proto, že by odhalovala něco z děje, ale kvůli tomu, které dvě osoby jsou na ní zachyceny.

Je to představitel Cablea Josh Brolin a vedle něj stojí Rob Liefeld. Možná to víte, možná ne, ale jde o tvůrce komiksového Cablea.

Rob je mimochodem z Joshe v roli Cablea nadšený a nemůže si ho vynachválit.

Souhlasíte s Joshem, že jde o vynikající volbu pro ztvárnění oblíbeného mutanta z budoucnosti?

Deadpool 2 má premiéru 31. května 2018.

CABLE!! Say what?? I’m going to actually meet him in the flesh and blood(and steel coils)?? And, oh, by the way, he’s one of your favorite and one of the most talented actors of all space and time! Yeah, I dare you to try and meet one of your own creations and not get umpteen butterflies in your stomach. I don’t remember anything that was said here besides me thinking “I’m meeting CABLE!! HOW AWESOME IS THIS?!?!” Mr. Josh Brolin could not be more perfect in this role. He is amazing and outstanding and you will no doubt be as giddy as I was when watching him portray Cable. His commitment to becoming Cable goes beyond his physical transformation, he found the voice that fans will go crazy about! Ryan as Deadpool and Josh as Cable. Look out World this is going to be nuts! #cable #xforce #deadpool #robliefeld #marvel #20thcenturyfox
Příspěvek sdílený RobertLiefeld (@robliefeld),
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat