O režii filmu se Supermanem projevil zájem hodně nečekaný režisér. A skvělá fanouškovská kresba černého kostýmu Supermana

Který filmař by chtěl dohlédnout na další filmu Supermana?

Zatím se neví, kdo se postará o režii Man of Steel 2, ale nedávno se začalo mluvit o tom, že by to mohl být Matthew Vaughn.

To by nebylo kdovíjakým překvapením, komiksovek už má za sebou slušné množství a žánru rozumí.

SOUVISEJÍCÍ: MOŽNÝ REŽISÉR DRUHÉHO MUŽE Z OCELI BY SE RÁD VRÁTIL KE KOŘENŮM

Ovšem, ozval se i jiný tvůrce a komiksové blockbustery nejsou zrovna jeho královskou disciplínou. Kdo? Darren Aronofsky (Černá labuť):

"Víte, Superman bude vždy zajímavý. Ale v současné chvíli jsou hodně daleko, pokud jde o jeho znovupředstavení, takže k tomu v mém případě asi nedojde ještě dlouhou dobu."

Darren by se tedy velmi rád ujal filmu o Supermanovi, ale naznačil, že pokud by padla volba na něj, zřejmě by se vydal výrazně jiným směrem, než kterým se Superman ubírá v současné chvíli. A to i přes fakt, že práci Zacka Snydera v minulosti pochválil.

Oblíbeného hrdinu uvidíme už 16. listopadu v Justice League a podle všeho v něm bude mít černý kostým. Jeden z fanoušků jménem Gabriel Rock přišel s jeho kresbou a vypadá hodně dobře. Posuďte sami.Zdroj: CinePop
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat