Komiksové střípky: Akční video z natáčení Ant-Mana 2, promoart ke Strážcům Galaxie a do Agentů S.H.I.E.L.D. se vrací oblíbená postava

Komiksové zajímavosti.

Natáčení Ant-Man and the Wasp je v plném proudu a jak už to tak bývá, kolem štábu a herců se promenádují zvědavci, kteří si čas od času nahrají, co se na place děje. Tentokrát ulovili moment, který vypadá velmi divoce.

Ant-Man and the Wasp má premiéru 5. července 2018.Fandy Strážců Galaxie určitě potěší/rozesmutní artwork, který zachycuje scénu, u které nejeden divák uronil slzu.
A mám také jednu dobrou zprávu pro fandy Lance Huntera (Nick Blood) z Agents of S.H.I.E.L.D.. Tahle oblíbená postava společně s další favoritkou diváků Barbarou "Bobbi" Morse alias Mockingbird (Adrianne Palicki) opustila seriál ve třetí řadě. Ale Lance se vrátí v páté sérii.

Adrianne Palicki a Nick Blood
Bohužel zatím není jasné, zda bude mít stálou roli nebo jen hostující, stejně tak není známo, kdy bude premiéry nové řady Agentů. Taktéž se neví, zda se dočkáme i návratu Mockingbird, ale zřejmě ne, protože pracuje na jiných projektech.
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat