Dark Tower: Blíží se film na motivy knihy od hororového krále Stephena Kinga. Podívejte se na strhující upoutávku

A jak se trailer líbil Kingovi?

Filmová adaptace knižní série Dark Tower Stephena Kinga neměla snadnou cestu na stříbrné plátno. Připravovala se roky, dlouhou dobu navíc nebylo jasné, zda vznikne seriál nebo film, prostě to bylo dost zmatené.

Nakonec se ale filmu dočkáme a to 3. srpna. A na co se máme připravit? To zjistíte díky traileru, který je nejen docela dlouhý (skoro tři minuty), ale také plný velmi pěkných vizuálů, akce a kromě toho nabízí zajímavé obsazení.

Možná to nevypadá tak epicky, jako některé jiné letní blockbustery, ale silnou stránkou filmu zřejmě bude atmosféra, která je cítit i z upoutávky.A co vůbec na ukázku říká autor knihy Stephen King? To prozradil pro server IGN:

"Myslím, že byla fantastická. Fanoušky knih potěší, že konečně uvidí Rolanda a Jakea na plátně, nemluvě o Walterovi a Muži v černém. Bylo skvělé vidět Idrise Elbu jako Rolanda. Jako Roland je neuvěřitelně soustředěný a čiší z něj obrovské množství energie. Matthew McConaughey je jako Walter velmi děsivý a intenzivní. Miluji to, že ihned vybudovali napětí mezi touto dvojicí."

Jak se trailer líbí vám?
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat