Smrtonosná zbraň: Nezajímá mě to, říká o seriálové verzi tvůrce filmu

Nezdá se, že by z toho byl nadšený.

Jedním ze seriálů na motivy filmů, kterých se dočkáme, je i Smrtonosná zbraň. A scenárista prvního filmu (na druhém také pracoval, ale scénář nevzešel jen z jeho hlavy) Shane Black se nezdá být tímhle nápadem zrovna nadšený:

"Přeji jim jen to nejlepší. Nemám o to zájem. Nemyslím si, že to bude v podobě seriálu zrovna provokativní. Myslím, že to bude spíše komedie a to mě nezajímá. Říkám, že mám rád člověka, který to dělá. Myslím, že je zábavný. Možná to jako seriál uspěje. Přeji jim jen to nejlepší. Jen to není něco, na čem bych chtěl spolupracovat." 

A asi se mu nemůžeme divit, seriálové verze filmů často nedopadají zrovna skvěle. Navíc, zrovna Smrtonosná zbraň má pro Shanea speciální význam. Šlo o první scénář, který se mu podařilo prodat hollywoodským studiím. Bylo mu 24 let a dostal za něj 250 tisíc dolarů.

Seriál dostal na starost Matt Miller (The 100) a očekává se, že se na obrazovky dostane na podzim tohoto roku. Už se také ví, že si ústřední dvojici zahrají Clayne Crawford a Damons Wayans Sr.

Věříte, že seriálová Smrtonosná zbraň zaboduje?

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat