Chystá se megacrossover Arrowa, Flashe, Legends of Tomorrow a Supergirl?

Co na to šéf stanice The CW?

Poté, co bylo oznámeno, že se seriál Supergirl přesouvá na stanici The CW, automaticky vyvstala otázka, zda se dočkáme obřího crossoveru všech čtyř seriálů inspirovaných komiksy od DC. Jmenovitě jde samozřejmě o Arrowa, Flashe, Legends of Tomorrow a Supergirl.

Arrow, Legends of Tomorrow a Flash jsou propojeny hodně silně a kromě toho už jsme viděli i crossover Flashe a Supegirl. A teď, když poběží všechny série na jedné stanici, by bylo logickým krokem nabídnout velkolepou událost, kde by se sešly postavy ze všech projektů.

A vypadá to, že k tomu skutečně dojde. Podle všeho to potvrdil prezident stanice The CW Mark Pedowitz:

"V další sezóně, Arrow, Flash, Legends of Tomorrow a nyní i Supergirl spojí síly v naší crossoverové události, která bude dosud tou největší." 

Jedna věc je jasná, podobná věc by k obrazovkám přilákala hromadu diváků, takže asi není takovým šokem, že k tomu dojde. The CW by nebylo zrovna moudré, kdyby tuhle šanci nevyužilo.

Nezbývá než doufat, že nebude na obrazovkách moc velká tlačenice, už takhle se nám na The CW prohání spousta superhrdinů a superpadouchů. A pokud se hromada z nich objeví v jednom crossoveru? Mohla by to být slušná tlačenice.

Přesné datum crossoveru zatím potvrzeno nebylo, ale dovolím si odhadovat, že to bude dříve než-li později.

Jak se vám líbí myšlenka gigacrossoveru? A koho byste proti hrdinům postavili jako záporáka?

Zdroj: EW
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat