Komiksové střípky: Jak Agenti S.H.I.E.L.D. naváží na Captain America: Civil War? A co prozradil tvůrce o šokující smrti v Arrowovi?

A informace o překvapivém cameu ve Flashovi.

Možná už jste slyšeli, že se v seriálu Flash objeví Jason Mewes a to v epizodě, kterou bude režírovat Kevin Smith. Tahle dvojice se proslavila jako Jay a mlčenlivej Bob. Co ale bude Jason v daném dílu dělat? To prozradil jeho parťák Smith:

Kevin Smith (vlevo) a Jason Mewes
"Bude mít roli a další roli a bude hrát jako dospělý, což je divné. Ale v seriálu máme chvíli, kam bych ho mohl propašovat ve stylu hry Kde je Waldo, někam na pozadí, kde bude spousta postav. Nemůžu nic prozradit, ale měl jsem šanci ho použít dvakrát. Podruhé to bylo během velkého záběru, kde byla hromada lidí... První scéna, ve které byl, tak v té má dialogy, ve druhé ne. Stojí mezi hromadou lidí, ale protože měl masku, tak se mu to líbilo více než první moment."

No jsme zvědavý, co mají pánové v plánu. Rozhodně půjde o zajímavý díl, o tom nemám pochyb. Zatím není jasné, jak se bude jmenovat, ale na obrazovky dorazí 10. května.

Není smrt jako smrt

Teď se zaměříme na "bratrský seriál" Flashe a to sérii Arrow. Pokud jste viděli aktuální díl, víte, že bylo konečně odhaleno jméno na náhrobku. Jenže úmrtí často nejsou v komiksových seriálech zase tak důležitá věc, postavy jsou oživovány, objevují se jejich klony, verze z jiných vesmírů... A jaká je tahle smrt? To ví producent Marc Guggenheim:

"Smrt není sbohem. Napříč všemi třemi seriály jsme poznali, že když někoho zabijeme, že to teď znamená něco jiného. Nebudu to hodnotit z kvalitativního hlediska, jestli to bude mít větší nebo menší dopad. To nechám na publiku. Ale určitě jsme pochopili, že je tu rozdíl. Arrow, mnohem víc než Flash nebo Legends of Tomorrow, z mnoha důvodů, je protknut smrtí. Tak či onak, smrt je součástí seriálu. Co jsme zjistili, když se blížíme k páté řadě, je to, že se seriál vyvíjí. Koncept smrti se vyvíjí a mění, tak jak jsme viděli se Sarou Lance. Vyvíjí se jak seriál, tak i smrt."


Na skok k Marvelu

Nakonec se podíváme do konkurenčních vod. Pokud sledujete filmy a seriály od Marvelu, víte, že události, které vidíme v kině mají často dopad na to, co se děje na obrazovkách. Příkladem budiž seriál Agents of S.H.I.E.L.D. a samozřejmě, že se v něm bude řešit i to, co se stane v Captain America: Občanská válka. Co konkrétně čekat? To naznačilo prohlášení stanice ABC:

"Po událostech v Captain America: Občanská válka, S.H.I.E.L.D. cítí tlak, aby odhalil své zapojení s Inhumans. Ale rizika jsou větší než kdykoliv předtím a Hive je silnější a silnější, tým je tak zkoušen způsoby, které si neuměl představit." 

No rozhodně to zní lákavě. Třetí Kapitán Amerika dorazí do kin 5. května, Agenti běží každé úterý.

Zdroj: THR
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat