Živí mrtví: V další epizodě bude rekordní počet zombíků

Kolik?

Říká se, že záleží na kvalitě a ne na kvantitě. Ale ne vždy to platí. Někdy i kvantita hraje roli. Třeba, pokud jde o množství nemrtvých, kteří se objevují na obrazovce v seriálu The Walking Dead. Občas neuškodí užít si pohled na hordu stovek a stovek chodců, kteří se valí kupředu.

A v dalším dílu, který nás čeká už 14. února, se můžeme těšit na pořádnou "zombie tsunami". Slibuje to jeden z tvůrců a především šéf maskérů Greg Nicotero:

"Rekord, kterého jsme dosáhli v první epizodě šesté řady byl překonán tímto dílem, pokud se bavíme o počtu chodců a množství zabití. Je to akční film ve stylu Živých mrtvých. S přetáčkami, dodatečnými záběry a podobně, jsme se myslím dostali přes číslo 1 300 chodců v jedné epizodě."

Tak to by šlo, to už je slušná porce nemrtvých. Ostatně, herci a tvůrci slibují, že druhá polovina šesté řady bude hodně divoká a zdá se, že nelhali. Od dílu, ve kterém se prohání 1 300 zombíků, asi nemůžeme očekávat poklidné tempo.

PODOBNÉ ČLÁNKY: DRUHÁ POLOVINA ŠESTÉ ŘADY THE WALKING DEAD BUDE NAPROSTÉ ŠÍLENSTVÍ

A hádám, že se nenajde příliš těch, kteří budou proti pořádné "řezničině" protestovat. Neříkejte, že se netěšíte na pořádná jatka.

Zdroj: EW


Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat