Gilmorova děvčata: Uvidíme nakonec Sookie?

Tvůrkyně seriálu by si to přála.

Když bylo oznámeno, že Netflix plánuje čtyřdílnou minisérii Gilmorova děvčata, byla spousta lidí nadšených. Pak ale přišlo menší zklamání v podobě zprávy, že se zřejmě nedočkáme návratu Melissy McCarthy v roli Sookie. Před pár dny se pak objevil seznam herců, na které se můžeme těšit a její jméno tam nefigurovalo.

PODOBNÉ ČLÁNKY: KDO SE URČITĚ VRÁTÍ V NOVÝCH DÍLECH GILMOREK?

Což není překvapením, Melissa má z celého původního obsazení zřejmě nejvíce nabitý diář, točí jednu komedii za druhou. Přesto duchovní matka seriálu Amy Sherman-Palladino doufala, že by se herečka mohla zastavit alespoň na chvíli. Nadějně to ovšem nevypadá:

"Je k*revsky zaměstnaná. Ale to, co jsem řekla jejímu týmu je, ´Podívejte, pokud bude Melissa k dispozici a bude mít volné odpoledne, napíši pro ni scénu. Melissa je jednou z nás. Pokus si najde moment, aby se zastavila - i když třeba jen na cameo - my do toho určitě půjdeme. A pokud se bude jednat o záležitost na poslední chvíli, napíši to, nějak to vyřešíme." 

Zatím se ale s návratem herečky jednoduše nepočítá:

"Jde o postavu, u které jsme věděli, že s ní nemůžeme počítat, protože Melissa jednoduše nemůže urvat trochu času. To by bylo jednoduše nemožné. Plánovat s ohledem na její šíleně nabitý diář a její filmy a její tohle a tamto a Krotitele duchů... To bych skončila fňukající v koutě na šest měsíců. Ale pokud by mi její lidé zavolali a řekli, že je volná na určitý den a nebo, že by se mohla zastavit kvůli jedné scéně, hned bychom to udělali." 

Není pochyb o tom, že Melissa má opravdu minimum času. Na druhou stranu, určitě by si mohla najít den či dva, speciálně pro projekt, který hodně pomohl tomu, že je tam, kde je.

Chtěli byste, aby se vrátila Sookie nebo pro vás není až tak důležitou postavou?
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat