Simpsonsovi: Jedna postava ze seriálu měla mít vlastní seriál. A to hraný

Opravdu se na něm pracovalo.

V seriálu Simpsonovi je spousta zajímavých postav a některé z nich jsou extrémně populární. Není tak překvapením, že se určitou dobu přemýšlelo o tom, že se jeden z obyvatel Springfieldu dočká vlastního seriálu. A pozor, ne animovaného, ale hraného.

V roce 1994 totiž tvůrce Simpsonových Matt Groening pracoval na dalším seriálu. Ten měl být věnován klaunovi, který si s elegancí sobě vlastní užívá všech plodů bohatství.

Námět byl jednoduchý, Krusty se vydal do Los Angeles, kvůli vlastní talk show. Dokonce vznikl scénář pro pilotní epizodu, který napsali Groening a Michael Weithorn (Dva z Queensu).

Naštěstí si Groening uvědomil, že to jednoduše není dobrý nápad a že by byl velký problém převést Krustyho do hrané podoby:

"Měli jsme ve scénáři vtípek, ve kterém Krusty žil v domě na sloupech a bobři se jimi prokousali. Ale někdo ze stanice poznamenal, že by bylo dost drahé najmout trénované bobry - a podobně finančně náročné by bylo sehnat mechanické bobry - takže jsem řekl, ´Pokud bychom to kreslili, nevedli bychom tuhle diskusi."

Nakonec tak bylo rozhodnuto, že vznikne animovaný seriál, ale ani k tomu nedošlo, jednání se protahovala a tak Groening začal pracovat na jiném projektu a to skvělé Futuramě (ještě, že tak).

Později se začalo mluvit o dalším spin-offu, který se měl jmenovat Tales of Springfield, případně Springfield Stories nebo Springfield a šlo by o krátké příběhy o různých postavách. A opět to nevyšlo, protože Matt měl dojem, že jednoduše není dost lidí na dvě série.

Litoval toho hlavně producent Simpsonových Josh Weinstein:

"Byla šance odvyprávět celé příběhy jiných postav, ale nikdy k tomu nedošlo. Myslím, že to mohlo být skvělé, ale v danou dobu měli všichni spoustu jiné práce."

Stáli byste o další seriál z universa Simpsonových?

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat