Co v něm bylo k vidění? POZOR, SPOILERY!!!
Oficiálně sice trailery na Avengers: Doomsday (premiéra 17. 12. 2026) nebyly mimo kina nabídnuty, ale bylo by překvapením, kdyby neunikly na internet. A to se také stalo. Podle očekávání je každá upoutávka věnována jiné postavě a nově se objevila druhá, která se točí kolem Thora (Chris Hemsworth).
To ale není vše. V upoutávce je k vidění i Thorova adoptivní dcera Love (India Rose Hemsworth), o níž víme, že disponuje velkou mocí. S ohledem na spekulace, že děti některých superhrdinů sehrají důležitou roli, její přítomnost nakonec nepůsobí nijak překvapivě.
Ostatně v první upoutávce, jejímž středem byl Steve Rogers (Chris Evans), jsme se dozvěděli, že bývalý Kapitán Amerika má dítě.
V traileru rovněž uvidíme, jak se Thor modlí ke svému otci Odinovi, přičemž naznačuje, že ho čeká souboj s novým nepřítelem.
Video samozřejmě vyvolává mnoho otázek, ale na odpovědi si budeme muset ještě nějakou dobu počkat.
Zdroj: CBM, Marvel Studios (úvodní fotografie)

0 komentářů:
Okomentovat