Je to jen krátká chvíle, co Netflix nabídl dlouho očekávané finále kultovního seriálu Stranger Things. A bohužel se stalo to, co se dalo předpokládat – někteří lidé závěr milované série až přehnaně kritizovali ve snaze nasbírat lajky a zhlédnutí u svých videí. Abychom si rozuměli, kritika některých aspektů je na místě, ne všechno bylo dokonalé, ale hysterické výlevy o tom, že příběhy některých postav neskončily tak, jak by si určití jedinci přáli, působí poněkud úsměvně (nebo smutně).
Nicméně ani takzvaný review bombing, tedy organizovaná snaha uměle snižovat hodnocení s cílem ublížit seriálu například skrze sledovanost, očividně nezabral. Už začátek páté řady byl rekordní, co se týče zhlédnutí, a obrovský zájem byl patrný i o samotný závěr Stranger Things. Svědčí o tom i fakt, že krátce po zveřejnění finální epizody mnoho diváků hlásilo, že jim Netflix „padal“. Zdá se, že to bylo způsobeno náporem lidí, kteří se chtěli na konec Stranger Things podívat co nejdříve.
Nešlo o globální problém, který by se týkal všech, ale technické potíže hlásilo nemálo uživatelů – servery Netflixu zkrátka enormní zájem „neudýchaly“. Podle všeho je ale nyní už vše v pořádku a diváci si mohou v klidu užít rozloučení s našimi milovanými hrdiny.
Zdroj: ComicBook, Netflix (úvodní fotografie)

0 komentářů:
Okomentovat