Není to překvapením.
Zatím jsme se dočkali dvou oficiálně uvolněných trailerů na Avengers: Doomsday (premiéra 17. 12. 2026) a jednoho, který koluje po internetu z alternativních zdrojů (a v nevalné kvalitě). Ano, dalo se z nich vyčíst něco o určitých postavách a příběhu, ovšem měli bychom to zřejmě brát s velkou rezervou. Důvod? Insider Alex Perez totiž prozradil následující:
„Jsou tu úpravy, digitální odstranění nebo záměrné matení, a to ve všech trailerech, které zatím byly zveřejněny nebo unikly.“
Není to poprvé, co se něco takového děje. Už jsme zažili situace, kdy filmaři do upoutávek něco přidali, nebo naopak něco ubrali, aby diváky zmátli, případně jim nezkazili překvapení. O co jde tentokrát, zatím nevíme, ale v dnešní době internetu a úniků se to jistě dříve či později dozvíme.
Zdroj: Marvel Studios (úvodní fotografie)

0 komentářů:
Okomentovat